Leanest bränding ja koduleht

Moderne ja funky, kuid samas rahulik ja viisakas

Projektile õige tüpograafia valimine pole kunagi lihtne, seda võib pidada isegi üheks olulisemaks teguriks terves brändi kontseptsiooni väljatöötamisel. Tekst on üks visuaalse identiteedi peamisi elemnte ning osa ettevõtte tuumast ning see nõuab erilist tähelepanu ning austust.

Valisime sobivaimaks Šveitsi fondilooja Grilli Type poolt loodud GT Flexaning kasutasime sealt Extended versiooniRegulari ja Boldi nii graagikal üldiselt, digil ning kodulehel.

Kirjatüübi leiate Grilli Type Foundry kodulehelt – GT Flexa Font Family

värrrrvid!

Statiline roheline – See brilljantne roheline sümboliseerib elektrit – see on värviskeemi kroon ning eristub muust värvipaletist, ehk isegi kohati silmale liiga teravate kontrastidena. Seetõttu kasutame staatikast pakatavat rohelist pigem graafika rõhuasetuste tõstmisel ning tekstides sõnumite eristamisega muust sisust.

Tumehall . Kasutasime musta asemel tumehalli, et sobitada seda kokku peamise rohelise elektritooniga. Tumehall on sügav ning rohelisega kõrvuti kasutades nõuab endale vähem tähelepanu kui seda oleks teinud must. Seepärast on tumehall alati toetavas rollis ning sekundeerib rohelise juures pigem partnerina.

Helehall – Helehall on alati tugivärv ning sellega eristame erinevaid alasid üldisest valgest taustast ning kasutame ka tekstide juures näiteks rohelisel või tumehallil taustal – jällegi põhjusel, kuna valge oleks olnud liialt konkureeriv.

Videali tegelaskujud

Riigi Kinnisvara aastaraamatud

PNL Engineers re-bränding

Paindlik tüpograafia

Selge sõnum nõuab selget ning paindlikku tüpograafiat. Valisime kena ning harmoonilise fondipere Play, mis on vabalt kasutatav Google Font valikus ning seda nii desktopi kui veebifondina. Visuaalis kasutasime peamiselt Regular ning Bold paksust, kui kliendi kasutada on terve Play fondipere.

PNLi tüpograafia kasutus on küllaltki lai, ulatudes nii digitaalsetele kanalitesse kui füüsilistele kandjatele (erinevad prindid, riietus, viidad jms). Sõnumite ja tekstimassivide eraldamiseks kasutasime erinevates visuaalides tekste nii täidetult kui piirjoonega.

Play font Font Family (Google Fonts)

Kliendi tagasiside

Meie varasem visuaalne identiteet vajas värskendust, Sviiter tegi selle ära! Sviitri meeskond koondas meie mõtted, lõi uue visuaali ja andis sellel sisu. Tajusime koheselt koostöö alguses sõbraliku õhkkonda, mis andis kindluse Sviitriga ka tulevasi ideid koos ellu viia.

Andre Remsel PNL Insenerid

Softrendi sotsiaalmeedia kampaania

Ülemiste Loftoffice visuaalne identiteet

Advokaadibüroo Pohla ja Hallmägi koduleht

Discgolfi riietus Kristin Tattarile ja Silver Lättile

Tootmine ja müük

Kõik särgid on toodetud koostöös Särgivabrikuga ning said valmis vahetult enne Kristini ja Silveri lendu Ameerika turneele. Särgid osutusid vägagi populaarseks ning huvi nende vastu oli US Openil ning teistel nende külastatud üritustel väga suur.

Kahjuks olid need särgid tehtud vaid ühekordse kokkuleppe tulemusena ning pole müügiks. Oleme vastanud kõikidele huvilistele, kes meile kirjutanud on ning soovitanud jälgida Kristini ja Silveri tegemisi sotsiaalmeedias.

Jälgi DG Academy, Kristin & Silver sotsiaalmeedias

Facebook DG Acadmy, Kristin and Silver
Instagram DG Acadmy, Kristin and Silver


Kliendi tagasiside

Sviiter on meie kindel valik laias kujundusmaailmas. Meie koostöö on sujunud juba aastaid tänu üksteise heale mõistmisele ja imelistele disanidele, mis Sviitri sulest on valminud! Oleme tänulikud, et meil on loovmaailmas selline sõber nagu Sviiter!

Kristin Tattar ja Silver Lätt DG Academy

Sisekommunikatsiooni sümbolid Keskkonnaministeeriumile

Ma mõistan ja saan aru

Sümbol: Mesilane

Märkan positiivseid ning arengule suunatud liikumisi minu ümber. Ma kuulan erinevaid arvamusi ning pakun lahendusi, kuidas teha asju lihtsamalt ning efektiivsemalt.

Ma hoolin ja hoian

Sümbol: Sipelgas

Ma hoolin loodusest ja inimestest minu ümber väljendan seda oma tegevuste ning hoiakutega ka teistele.

Ma otsustan ja võtan vastutuse

Sümbol: Tamm

Ma tean, et mõjutan oma käitumise ja otsustega tulevasi põlvkondi. Ma käitun vastavalt ja võtan vastutuse oma võimalike tegemata jätmiste osas.

Ma õpin ja jagan

Sümbol: Võililleõis

Ma õpin ja arendan end pidevslt. Ma jagan oma teadmisi, kogemust ja olen eeskujuks keskkonnateadlikkuse osas.

Eesti Interneti Päev 2019

Kuidas läheb, .ee

Sel korral on luubi all mõte, et tahtsime vaba internetti, see oli interneti algusaegade põhimõte, kuid kas saime tõejärgse ajastu? Kas andmed on kui Kratt, kes peremehele “kapitali” kannab? Kas riik on meile digilmaailmas ema ja isa eest? Kes peaks kaitsma meid meie endi ja tehnoloogia eest? Kas oled valmis, et Youtube Euroopas kohvri kokku pakib? Ja kas leiame vastuse meid sajandeid põletanud teemale – “Kumb on targem? Kas muna või kana?” Kas Sina või Sinu laps?

Interneti Päev 2019 peamine idee on tuua kokku Eesti interneti ja kogukonna huvilised, et arutada ja anda oma panus Eesti Interneti arengule.

Baltic Domain Days

Eesti Interneti Päeva raames toimus ka Balti Domeenide Päev, mille juhiks sellel aastal Eesti. Teemade all kõneldi üldiselt Eestit, Lätit ja Leedut puudutavate küsimustega ning arutleti kolme väikeriigi rahvusdomeenide muredest ja arengutest.

NIC LV Baltic Domain Days

Me tegime

Meie ülesandeks oli kogu ürituse visuaal, mis sobiks nii kohalikule Interneti Päevale kui suuremale Balti Domeeni Päevale.

Ruumi ilmestavad vahutähed – Lõime Kultuurikatla konverentsi alale mitmed vahutähed, mis ilmestasid nii balti domeene (.ee, .lv kui .lt) ning erinevaid hashtage, et külalised saaksid oma mõtteid kindla viitega jagada.

Esitlused ja vaheslaidid – Ürituse esitlused ja vaheslaidid said ühtse käekirja ning mõjusid tervikuna koos ruumi interjööri ning valguslahendusega.

Külaliste meened – Esinejate meeneteks valisime meie enda loodud posterkalendri, kus väikse erandina uus aasta 2019. aasta ürituse lõpuga ning lõppes siis kui aeg taas Interneti Päevale tulla.

Esinejate meened – Kõik esinejad said väikse karbi .ee makroone, mille karbil ilutses .ee domeeni selgitussarjast kaitjakati.ee tuttavad tegelased.