Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

Eesti Interneti Päev -
Eesti Interneti Päev -
Eesti Interneti Päev -
Eesti Interneti Päev -
Eesti Interneti Päev -
Eesti Interneti Päev -
Eesti Interneti Päev -

Eesti Interneti Päev ja Balti Domeeni päev

Eesti Interneti Päev on igal aastal toimuv minikonverents, kus räägitakse erinevatel internetiga seonduvatel teemadel – Kuidas internet mõjutab meid täna ja tulevikus, milliseid rakendusi on peagi ees oodata jne.

Kuna päeva korraldajaks on .ee rahvusdomeeni eestvedaja Eesti Interneti Sihtasutus, siis on alati teemade hulgas teatav teema või plokk rahvusdomeeni arengutest.

Klient
Eesti Interneti Sihtasutus
Kuupäev
2019
Valdkonnad
Graafiline disainNäituste ja messide kujundusPakendid ja sildid

Kuidas läheb, .ee

Sel korral on luubi all mõte, et tahtsime vaba internetti, see oli interneti algusaegade põhimõte, kuid kas saime tõejärgse ajastu? Kas andmed on kui Kratt, kes peremehele “kapitali” kannab? Kas riik on meile digilmaailmas ema ja isa eest? Kes peaks kaitsma meid meie endi ja tehnoloogia eest? Kas oled valmis, et Youtube Euroopas kohvri kokku pakib? Ja kas leiame vastuse meid sajandeid põletanud teemale – “Kumb on targem? Kas muna või kana?” Kas Sina või Sinu laps?

2019. aasta Interneti Päeva peamine idee on tuua kokku Eesti interneti ja kogukonna huvilised, et arutada ja anda oma panus Eesti Interneti arengule.

Baltic Domain Days

Eesti Interneti Päeva raames toimus ka Balti Domeenide Päev, mille juhiks sellel aastal Eesti. Teemade all kõneldi üldiselt Eestit, Lätit ja Leedut puudutavate küsimustega ning arutleti kolme väikeriigi rahvusdomeenide muredest ja arengutest.

NIC LV Baltic Domain Days

Me tegime

Meie ülesandeks oli kogu ürituse visuaal, mis sobiks nii kohalikule Interneti Päevale kui suuremale Balti Domeeni Päevale.

Ruumi ilmestavad vahutähed – Lõime Kultuurikatla konverentsi alale mitmed vahutähed, mis ilmestasid nii balti domeene (.ee, .lv kui .lt) ning erinevaid hashtage, et külalised saaksid oma mõtteid kindla viitega jagada.

Esitlused ja vaheslaidid – Ürituse esitlused ja vaheslaidid said ühtse käekirja ning mõjusid tervikuna koos ruumi interjööri ning valguslahendusega.

Külaliste meened – Esinejate meeneteks valisime meie enda loodud posterkalendri, kus väikse erandina uus aasta 2019. aasta ürituse lõpuga ning lõppes siis kui aeg taas Interneti Päevale tulla.

Esinejate meened – Kõik esinejad said väikse karbi .ee makroone, mille karbil ilutses .ee domeeni selgitussarjast kaitjakati.ee tuttavad tegelased.