Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

PNL Engineers re-bränding -
PNL Engineers re-bränding -
PNL Engineers re-bränding -
PNL Engineers re-bränding -
PNL Engineers re-bränding -
PNL Engineers re-bränding -
PNL Engineers re-bränding -

BIM masterid ehituses!

PNL Insenerid on väike inseneride büroo, millel on suur töö eetika ning veel suurem attitude.
Kuni 2012. aastani kandsid nad nime Gravicon EE ning nüüd oma nime all pakuvad nad ehitussektori ettevõtetele tuge uute tehnoloogiate rakendamisel.
Me uuendasime nende senist logo, ehitades senisele skeletile mõnusa lihasstruktuuri, mis koosnes kolmnurkadest kujunditest kokku pandud betoonmajade siluetist, uuendatud värvipaletist, uuest kirjatüübist, riietusest, viitadest ning mõningatest väiksematest detailidest.

Uuendasime nende senist logo, ehitasime juurde visuaalsele tervikule juurde linnamotiivi imiteeriva põneva kolmnurkmustri, fikseerisime värvipaleti, uue kirjatüübi, firmariietuse, viidanduse ning muude detailidega.

Klient
PNL Insenerid
Kuupäev
2020
Valdkonnad
Ärikingitused ja riietusBrändi identiteetGraafiline disainIdentiteedi juhised
Koduleht
pnl.ee

Paindlik tüpograafia

Selge sõnum nõuab selget ning paindlikku tüpograafiat. Valisime kena ning harmoonilise fondipere Play, mis on vabalt kasutatav Google Font valikus ning seda nii desktopi kui veebifondina. Visuaalis kasutasime peamiselt Regular ning Bold paksust, kui kliendi kasutada on terve Play fondipere.

PNLi tüpograafia kasutus on küllaltki lai, ulatudes nii digitaalsetele kanalitesse kui füüsilistele kandjatele (erinevad prindid, riietus, viidad jms). Sõnumite ja tekstimassivide eraldamiseks kasutasime erinevates visuaalides tekste nii täidetult kui piirjoonega.

Play font Font Family (Google Fonts)

Kliendi tagasiside

Meie varasem visuaalne identiteet vajas värskendust, Sviiter tegi selle ära! Sviitri meeskond koondas meie mõtted, lõi uue visuaali ja andis sellel sisu. Tajusime koheselt koostöö alguses sõbraliku õhkkonda, mis andis kindluse Sviitriga ka tulevasi ideid koos ellu viia.

Andre Remsel PNL Insenerid