Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

Karmsund Estonia -
Karmsund Estonia -
Karmsund Estonia -
Karmsund Estonia -
Karmsund Estonia -
Karmsund Estonia -
Karmsund Estonia -

Karmsund Estonia kuulub Karmsund Groupi koosseisu, mis tegutseb Karmøy saarel, Haugesundi linnast läänes, Norra Läänerannikul.

Lõime Eesti filiaalile brändingu, värvihalduse, tüpograafia ja graafiliste elementide värskenduse. Kujundasime ja arendasime ka neile veebikeskkonna, mille abil saaks toetada kliendi hallatavate renditoodete müüki.

Klient
Karmsund Estonia
Kuupäev
2022
Valdkonnad
Arendus WordPressileBrändi identiteetGraafiline disainSotsiaalmeedia
Koduleht
karmsundgroup.ee

Tüpograafia

Andmetel põhenvas maailmas leidsime, et peame leidma Karmsundile kirjatüübi, mis parandaks üldist keelelist loetavust, aitaks mõista andmeid ning toetaks müügipersonali ülesehitatud väärtuspakkumist

Pärast hoolikat kaalumist valisime Degulari – kirjatüübi, mis on tuntud oma ulatusliku keeletoe, laia sümbolite hulga ja vastavuse poolest mille olime seadnud eesmärkide täitmiseks.

Degulari lõi James Edmondson stuudiost OH no Type Co. ning see on litsentseeritud Adobe Fonts’is.

Karmsund Estonia

Karmsund Estonia kuuluub Karmsund Groupi, mis tegutseb peamiselt Karmøy saarel, Haugesundi läänekaldal asuval Norra Läänerannikul. Meie Eesti filiaal spetsialiseerub kinnisvara rendileandmisele ja arendamisele.

Karmsund Estonia värvilahendus sulandub sujuvalt Karmsund Groupi üldiste omaduste ja põhimõtetega. Oleme rakendanud ühtse värvipaleti kõigis filiaalides ja sektorites, tagades ühtse visuaalse identiteedi, mis ühendab neid ühtseks tervikuks.

Infograafika

Lisaks oleme loonud mitmekesise valiku infograafikuid, mis on mõeldud klientidele ühtse visuaalsete esitluste loomiseks. Need infograafikud ning elemendid võimaldavad võtmeteabe ja väärtuste tõhusat edastamist aidates luua üldise visuaalse identiteedi, mis on nii samal ajal nii elegantne kui ka meeldejääv.