Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

Stafflogic visuaalivärskendus -
Stafflogic visuaalivärskendus -
Stafflogic visuaalivärskendus -
Stafflogic visuaalivärskendus -
Stafflogic visuaalivärskendus -
Stafflogic visuaalivärskendus -
Stafflogic visuaalivärskendus -

Stafflogic on kõige professionaalsem Windows tööjaama põhine töögraafikute planeerimise ja tööajaarvestuse tarkvara nii suurtele kui väikestele ettevõtetele, mis arvestab Eesti, Läti ja Leedu tööseadusandluse nõuetega, võimaldab tööaja graafikute koostamist ja arvestust, tegelikku tööaja mõõtmist ning terviklikku tööaja juhtimist.

Andsime senisele visuaalile noorema kuue parandades tüpograafiat ning värve. Lisaks värskendasime peamise müügikanalina ka toote kodulehte ning muid materjale.

Klient
Leanest
Kuupäev
2023
Valdkonnad
Andmete visualiseerimine ja infograafikaArendus WordPressileBrändi identiteetGraafiline disain
Koduleht
stafflogic.ee

Detailidega tugevama sõnumini

Stafflogicu logo ei vajanud suurt muutust – see oli kasutajatele teada ning kliendi sooviks oli visuaali värskendus ilma, et logo muutuks kasutajale võõraks.

Seetõttu võtsime peamise fookuse alla sõnamärgi, millel parandasime loetavust erinevatel suurustel, muutsime logo- ja sõnamärgi omavahelist paiknevust andes uuendusele paremad proportsioonid ning korrastatud värvivaliku.

Kuigi logo sai endale rohkem jõudu ning võimekama esiletulemise, vähendasime senistest värvidest tugeva kontrastsusega toone, mistõttu on kasutusel logos omavahel harmoneeruvad punane ja pruun, millele aksendiks pehmemad beežid ning hallid toonid.

Värvivalik

Nagu mainitud, põhineb värvivalik kahel põhitoonil, millele annavad tasutal jõudu säramiseks pehmemad pooltoonid – heledam punane, beežid ning objektide taustal ning erinevate plokkide eraldamiseks mõningased helehallid varjundid.

Kõik põhi- ja pooltoonid on soojad, mis annavad tootest sooja, (kasutaja) sõbraliku üldmulje. Meie eesmärgiks oli usaldust tekitav ning soe esmamulje, kutsuv müügiprotsess ning meeldiv kasutuskeskkond.