Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

Võta omaks päikeseloojangud: Pantone aasta värv 2024 – Peach Fuzz - Võta omaks päikeseloojangud: Pantone aasta värv 2024 – Peach Fuzz - Võta omaks päikeseloojangud: Pantone aasta värv 2024 – Peach Fuzz - Võta omaks päikeseloojangud: Pantone aasta värv 2024 – Peach Fuzz - Võta omaks päikeseloojangud: Pantone aasta värv 2024 – Peach Fuzz

Erkki

Disainimaailma pidevas muutumises mängivad värvid olulist rolli trendide kujundamisel ja loominguliste väljenduste mõjutamisel. Pantone, maailma värvide autoriteet, on taas pööranud pilgu võimaluste paletile ja kuulutanud välja Värvi aasta 2024 – tutvuge Peach Fuzz’iga.

Rahu toon

Peach Fuzz on soe ja kutsuv toon, mis tabab liivarandade olemust päikeseloojangu kuldses säras. Kutsudes esile rahu ja vaikust, seguneb see toon kauni rannapuhkuse tagasihoidlike toonidega suveõhtute elavusega.

Inspiratsioon loodusest

Iga Pantone’i Värv aasta valitakse hoolika kaalutlusega maailma suundumuste põhjal, ja Peach Fuzz pole erand. See päikese suudeldud toon ammutab inspiratsiooni looduse rahustavatest toonidest, julgustades ühendust loodusega ja eskapismi tunnet.

Vabastatud mitmekülgsus

Üks märkimisväärne omadus Peach Fuzz’ist on selle mitmekülgsus. Kasutatuna domineeriva värvina või aktsendina kohaneb see sujuvalt erinevate disainikontekstidega. Alates sisekujundusest kuni moeni, graafilisest disainist tootepakenditeni sobib Peach Fuzz lõpututeks loomevõimalusteks.

Soojust disaini

Astudes aastasse 2024, kutsuvad Peach Fuzz meid soojust lisama oma ümbrusesse. Selle maa-alused toonid loovad tervitatava õhustiku, muutes selle ideaalseks valikuks kohtades, kus mugavus ja lõõgastus on esmatähtsad.

Tehnilised andmed:

Peach Fuzz’i lisamine oma ellu

Uudishimulik selle kohta, kuidas Peach Fuzz oma ellu tuua? Kaaluge seda aktsentseinte, hubaste kodutekstiilide või avalduseks oleva eseme valikuna oma garderoobis. Disaineritele on Peach Fuzz mitmekülgne lisand teie töövahendite kogus, segunedes sujuvalt teiste värvidega, et luua harmoonilisi koosseise.

Vaata varasemaid