Bon Soya juuretisega kaerajoogid ja desserdid

Juuretisega kaerajook – mango

Mango kaerajook ehtsa jogurtijuuretisega sisaldab ainult mango loomulikku suhkrut. Imemaitsev kaerajook on suurepärane loomulikult laktoosivaba alternatiiv piimast joogijogurtitele.

Juuretisega kaerajook – mustikas

Uus mustika kaerajook ehtsa jogurtijuuretisega sisaldab ainult mustikmarjadeloomulikku suhkrut. Imemaitsev kaerajook on suurepärane loomulikult laktoosivaba alternatiiv piimast joogijogurtitele.

Juuretisega kaerajook – ananassi ja õuna

Uus õuna – ananassi kaerajook ehtsa jogurtijuuretisega sisaldab ainult õunte ja ananassi loomulikku suhkrut. Imemaitsev kaerajook on suurepärane loomulikult laktoosivaba alternatiiv piimast joogijogurtitele.

Juuretisega kaerajook – õuna ja kirsi

Uus õuna – kirsi kaerajook ehtsa jogurtijuuretisega sisaldab ainult õunte ja kirssideloomulikku suhkrut. Imemaitsev kaerajook on suurepärane loomulikult laktoosivaba alternatiiv piimast joogijogurtitele.

Kliendi tagasiside

Sviiter andis meie toodetele hinge, ilma selleta oleksid nad jäänud lihtsalt ideeks. Me tõesti ei teadnud, kuidas oma töö tulemusi visualiseerida. Nende meeskond aitas meid meeletult ning oleme tänulikud et nendeni jõudsime.

Karin Miller Tootejuht, Bon Vegan

Softrendi sotsiaalmeedia kampaania

Xolo küsitluse tagasiside ja Hispaania turu värbamiskampaania

Xolo – sinu äri lihtsustamise nimel!

Nad on aidanud talendikaid professionaale nende finantstegevuste toimetamisel aastast 2015. Selle aja jooksul on nad mõistnud, et edu ei saavutata alati pikaajaliste plaanide ning eesmärkidega vaid ka väikestele detailidele tähelepanu pöörates.

Xolo üksikettevõtjatele – igapäevane raamatupidamine, arvete saatmine, maksude manageerimine ning tugi rahvusvahelise äri rajamisel.

Või palka endale partner 186 riigist ning jäta oma äri finantside manageerimine Xolo ülesandeks. Tugev vabakutseliste võrgustik üle maailma aitab äridel jõuda oma eesmärkideni hetkedega, palka endale sobivad partnerid 10 minutiga ning tasu neile läbi Xolo ühe koondarvega.