Bon Soya juuretisega kaerajoogid ja desserdid

Juuretisega kaerajook – mango

Mango kaerajook ehtsa jogurtijuuretisega sisaldab ainult mango loomulikku suhkrut. Imemaitsev kaerajook on suurepärane loomulikult laktoosivaba alternatiiv piimast joogijogurtitele.

Juuretisega kaerajook – mustikas

Uus mustika kaerajook ehtsa jogurtijuuretisega sisaldab ainult mustikmarjadeloomulikku suhkrut. Imemaitsev kaerajook on suurepärane loomulikult laktoosivaba alternatiiv piimast joogijogurtitele.

Juuretisega kaerajook – ananassi ja õuna

Uus õuna – ananassi kaerajook ehtsa jogurtijuuretisega sisaldab ainult õunte ja ananassi loomulikku suhkrut. Imemaitsev kaerajook on suurepärane loomulikult laktoosivaba alternatiiv piimast joogijogurtitele.

Juuretisega kaerajook – õuna ja kirsi

Uus õuna – kirsi kaerajook ehtsa jogurtijuuretisega sisaldab ainult õunte ja kirssideloomulikku suhkrut. Imemaitsev kaerajook on suurepärane loomulikult laktoosivaba alternatiiv piimast joogijogurtitele.

Kliendi tagasiside

Sviiter andis meie toodetele hinge, ilma selleta oleksid nad jäänud lihtsalt ideeks. Me tõesti ei teadnud, kuidas oma töö tulemusi visualiseerida. Nende meeskond aitas meid meeletult ning oleme tänulikud et nendeni jõudsime.

Karin Miller Tootejuht, Bon Vegan

Placent Active Milano pakendid

Eesti Interneti Päev 2019

Kuidas läheb, .ee

Sel korral on luubi all mõte, et tahtsime vaba internetti, see oli interneti algusaegade põhimõte, kuid kas saime tõejärgse ajastu? Kas andmed on kui Kratt, kes peremehele “kapitali” kannab? Kas riik on meile digilmaailmas ema ja isa eest? Kes peaks kaitsma meid meie endi ja tehnoloogia eest? Kas oled valmis, et Youtube Euroopas kohvri kokku pakib? Ja kas leiame vastuse meid sajandeid põletanud teemale – “Kumb on targem? Kas muna või kana?” Kas Sina või Sinu laps?

Interneti Päev 2019 peamine idee on tuua kokku Eesti interneti ja kogukonna huvilised, et arutada ja anda oma panus Eesti Interneti arengule.

Baltic Domain Days

Eesti Interneti Päeva raames toimus ka Balti Domeenide Päev, mille juhiks sellel aastal Eesti. Teemade all kõneldi üldiselt Eestit, Lätit ja Leedut puudutavate küsimustega ning arutleti kolme väikeriigi rahvusdomeenide muredest ja arengutest.

NIC LV Baltic Domain Days

Me tegime

Meie ülesandeks oli kogu ürituse visuaal, mis sobiks nii kohalikule Interneti Päevale kui suuremale Balti Domeeni Päevale.

Ruumi ilmestavad vahutähed – Lõime Kultuurikatla konverentsi alale mitmed vahutähed, mis ilmestasid nii balti domeene (.ee, .lv kui .lt) ning erinevaid hashtage, et külalised saaksid oma mõtteid kindla viitega jagada.

Esitlused ja vaheslaidid – Ürituse esitlused ja vaheslaidid said ühtse käekirja ning mõjusid tervikuna koos ruumi interjööri ning valguslahendusega.

Külaliste meened – Esinejate meeneteks valisime meie enda loodud posterkalendri, kus väikse erandina uus aasta 2019. aasta ürituse lõpuga ning lõppes siis kui aeg taas Interneti Päevale tulla.

Esinejate meened – Kõik esinejad said väikse karbi .ee makroone, mille karbil ilutses .ee domeeni selgitussarjast kaitjakati.ee tuttavad tegelased.