Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

WordPress

Sisuhalduse hiiglane

WordPress on kõige enim kasutatav kodulehe sisuhaldus (CMS) maailmas, mida kasutatakse ligikaudu 43% kõikidest loodud kodulehtedest. WordPressile saame luua nii lihtsamaid kui keerukamaid erilahendusi. Kasutame alati eelnevalt testitud pluginaid soovitud funktsioonide rakendamiseks või kirjutame need ise.

Lisaks, koos WordPressiga me pakume liidestust WooCommerce’iga, mis on enim kasutatud e-poe loomise tarkvara.

e-Poed

Me kasutame ja pakume supporti WooCommerce’ile, mis on kõige võimekam e-poe loomise ja haldamise võimalus WordPressile, et ehitada kliendile selline e-pood nagu tal vaja.

Me pakume ja toetame

WordPressi hooldus

Ära tunne muret WordPressi hoolduste ning võimaike turvaaukude jälgimise osas. me pakume kuumaksupõhist WordPressi hooldusteenust, mis võimaldab teil keskenduda oma äri peamistele eesmärkidele.

Pakume hooldusteenust meil valminud lehtedele, mujal valminud lehtedele pakume vaid perioodipõhist WordPressi ja pluginate uuendust.

Tasu kliendi kohta sõltub tema veebi ülesehitusest ning keerukusest, mistõttu hindame igat hoolduslepingut eraldi.

Me pakume:

  • Kiiruse ja esitlusvõime optimeerimist
  • WordPressi ja pluginate uuendust
  • Funktsioonide uuendust
  • Lehe backup’e

Kasutame ainult parimaid

Kasutame ja soovitame ainult parimaid ja testitud pluginaid, kõik selleks, et igapäevane mure võimalike turvaaukude ja muude ohtude võiks olla minimaalne. Lisaks oleme mõningaid pluginaid ise täiendanud või kirjutanud neile lisasid, mis aitaksid meil soovitud funktsioone klientide lehtedel paremini rakendada.

Väljavõte pluginatest mida igapäevaselt kasutame: