Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

Voog

Väike, võimekas ja eestimaine

Me oleme koos Voogiga töötanud juba aastast 2007 mil nad alustasid: Tegelikkuses oli see sama aasta ka Sviitri jaoks esimene.

On olnud lahe aeg neid jälgida ning au näha nende arengut maailma mugavaima veebi sisuhalduse loomisel.

Fun fact: Kas teadsid, et enne, kui nad valisid oma nimeks Voog, oli nende nimeks Edicy 🙂

Mis on Voog?

Voog on lihtne ning intuitiivne veebilehtede sisuhaldus (inglise keeles content management system ehk CMS), ehk teisisõnu admin keskkond, mille kaududu saad oma kodulehele lisada ning muuta sisu ning pilte, manageerida struktuuri, müüa kaupu ja teenuseid ning palju muud.

Voog on loodud ja arendatud siinsamas Eestis peakorteriga endiselt hariduslinnas Tartus. Voog on kasutajaele kuumaksupõhine teenus, mis sisaldab endas hostingut ning Voogi ning sisu paremaks presenteerimiseks loodud mitmete sisseehitatud funktsioonidega.

Kellele on Voog mõeldud?

Peaasjalikult on Voog mõeldud väiksemamahuliste ning väiksema funktsioonidega lehtedele, kuid see ei tähenda, et Voog oleks pelgalt algajatele – Voog toetab mitmekeelsust, blogi- või uudistemoodulit ning isegi e-poe moodulit. Lisaks saab võimeka Voog API ning elementide abiga on Voog täiesti piisav lahendus paljude veebisoovide korral

Võimekas tööriistakast sisseehitatud funktsionaalsustega

Peamised võimalused 

  • Mitmekeelsus
  • Blogi- ning uudistemoodul
  • Vormitööriist
  • Elemendid
  • Voog API
  • e-pood
  • Eesti keelne tugi

Kuidas meie teid aidata saaksime?

Me enamasti ehitama erisisul ning funktsioonidel põhinevaid veebilehti ning kasutades oma pikaajalisi teadmisi ehitame need kokku tomivateks ning ettevõtlust toetavateks veebikeskkondadeks mis su ärile kõige parem oleks. Lisaks pakume ka konsultatsiooni, seega, kui plaanid uut veebilehte ning ei suuda otsustada, millist sisuhaldust sellel kasutada, siis oled alati oodatud.