Bon Soya juuretisega kaerajoogid ja desserdid

Juuretisega kaerajook – mango

Mango kaerajook ehtsa jogurtijuuretisega sisaldab ainult mango loomulikku suhkrut. Imemaitsev kaerajook on suurepärane loomulikult laktoosivaba alternatiiv piimast joogijogurtitele.

Juuretisega kaerajook – mustikas

Uus mustika kaerajook ehtsa jogurtijuuretisega sisaldab ainult mustikmarjadeloomulikku suhkrut. Imemaitsev kaerajook on suurepärane loomulikult laktoosivaba alternatiiv piimast joogijogurtitele.

Juuretisega kaerajook – ananassi ja õuna

Uus õuna – ananassi kaerajook ehtsa jogurtijuuretisega sisaldab ainult õunte ja ananassi loomulikku suhkrut. Imemaitsev kaerajook on suurepärane loomulikult laktoosivaba alternatiiv piimast joogijogurtitele.

Juuretisega kaerajook – õuna ja kirsi

Uus õuna – kirsi kaerajook ehtsa jogurtijuuretisega sisaldab ainult õunte ja kirssideloomulikku suhkrut. Imemaitsev kaerajook on suurepärane loomulikult laktoosivaba alternatiiv piimast joogijogurtitele.

Kliendi tagasiside

Sviiter andis meie toodetele hinge, ilma selleta oleksid nad jäänud lihtsalt ideeks. Me tõesti ei teadnud, kuidas oma töö tulemusi visualiseerida. Nende meeskond aitas meid meeletult ning oleme tänulikud et nendeni jõudsime.

Karin Miller Tootejuht, Bon Vegan