Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

Pool dekaadi kujundust - Pool dekaadi kujundust - Pool dekaadi kujundust - Pool dekaadi kujundust - Pool dekaadi kujundust

Erkki

Elas kord mõte hakata looma veebiajakirja, mida kasutajad saaksid lehitseda oma seadmest – lugeda tekste, vaadata pilte ja videosid, kuulata muusikat. Mõte kasvas ja arenes ning lõplik kontseptsioon valmis 2005. aastal, kui panime kokku meeskonna tänapäeval Ajujahina tuntud konkursile NETS.

Aga mis me nimeks paneme?

Meie sisemisest nimekonkursist jäi sõelale Sviiter, selline oma ja omadega, samas täheühendiga IT, mis tundus perfektne oma uuendusmeelsuse poolest. Siiski, NETSi eel leidsime, et nimi peaks olema rohkem kõnekam, sõjakam, maailmamuutvam. Otsustasime nimeks valida Partisan ning Sviiter jäi kõrvale. 

Konkurss osutus Partisanile edukaks. Jõudsime välja tugevasse finaali ning idee sai palju kiita just oma uudsete suundade poolest. Küll aga arvati, et erinevate meediumite ühendamine võib osutuda ületamatuks raskuseks. Pool aastat hiljem avaldati USAs Issuu ning mõni aeg hiljem arenesid kõrvale veel mitmed meediumikogumid. Tänasel päeval igapäevaselt kasutatav meediumite kogum oli tol hetkel ajast ning ehk ka võimalustest ees. Mis peamine, meil oli idee! Seega suured tänud Partisanitiimile Tõnu Runnel, Allan Tähtla, Kairi Lentsius, JP Hion ja mitmed teised.

2007. aastal võttis tol ajal füüsilisest isikust ettevõtjana tegutsenud Erkki Pung Sviitri nime uuesti kasutusele ning vormis sellest tänaseni toimiva disainistuudio. Tänavu seitsmendat aastaringi tähistav väikeettevõte on endiselt nooruslik, kasvuhimuline ning arenev.

Nüüd, pool dekaadi hiljem…

Sviiter ei ole mitte ainult büroo ega agentuur vaid pigem elustiiliettevõte. Õnn on rahulolu asjadest, mida Sa teed ja koged. Meile meeldib, mida me teeme ning soovi korral aitame ka Sul disaini, koodi või juhendamise teel leida see samm oma õnnele lähemale!

Meie sooviks on luua pisuke suurepärasust, seda nii disaini, koodi, trüki kui protsessi osas. Seisame pidevalt hea selle eest, et arendada meie disainikeelt, koodiosa, turundust, tugiteenuseid ja välispartnerid.


Peame väga lugu oma klientidest, kelleta poleks meil neid huvitavaid projekte, mis meile ehtimiseks suled annavad. Me tõesti hindame teid – igaühte teist omamoodi!  Iga rahulolev klient on potentsiaalne klient ka tulevikuks ning võime öelda, et naasvaid kliente meil on.


Pane meid proovile! Tule külla või kirjuta hello@erkkipung