Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

E-poed on siin et jääda - E-poed on siin et jääda - E-poed on siin et jääda - E-poed on siin et jääda - E-poed on siin et jääda

Erkki

Kindlasti pole enam uudis, et veebist ostmine on viimaste aastatega maailmas jõudsalt kasvanud ning õige veebiplatvormi leidmine on muutnud ettevõtete jaoks oluliseks küsimuseks.

Veel mõned aastad tagasi oli internetimüügi osakaal küllaltki väike ning moodustas marginaalse osa tavapoodide käibest. Viimaste aastatega on online müük tõusnud arvestatavaks jõuks ning COVIDi ja liikumispiirangute tõttu on nõudlus internetist ostmisele kasvanud trastiliselt. Meie büroo kõikidest päringutest on erinevate online lahenduste osakaal tõusnud üle 60 protsendi.

Paljud inimesed arvavad, et e-poe üles seadmine on protsessina keeruline ja kulukas. See võibki nii olla, kui püüda leida head veebikujundajat ning arendajat kes keskkonna soovide järgi ehitaks. Samas on hea kujundus- ja arenduspartner osa ettevõttest, kes mõtleb kaasa, pakub lahendusi ning osaleb nii kanali või ka ettevõtte arendamises oma eriala spetsiifikast lähtuvalt. Me Sviitris loome igapäevaselt just erilahendusi, mis on luuakse kliendi soovide kohaselt, alustades kasutaja teekonnast, arendusest kuni erinevate kolmandate osapoolte rakenduste liidestamisesteni. Pakume kujunduse ja arenduse osas terviklahendusi, kuid täna räägime peamiselt veebi vaatenurgast. Tutvu meie teenuste valikuga.

Lisaks eritöödele on ka teine, märksa soodsam viis. On erinevaid teenusepakkujaid (VoogWixWeeblyWooCommerce, mis töötab WordPressiga), mis pakuvad valmistempleite, mille abil oma esimene e-pood kiiresti üles saada. Mitmed pakkujaid on oma võimaluste hulka lisanud lihtsa uuendamise ning võimalusi lisada erinevaid lahendusi, kuna e-poodidel on komme oma funktsioonide poolest ajas kasvada.

Seega, kui teie e-poe idee pole veel 100% kindel või on alustades õhukesem eelarve, siis oleks esimene samm leida endale sobiv teenusepakkuja kelle teenusega edasi liikuda. Reastage võimalikud teenusepakkujad ning kirjutage võrdluseks välja iga pakutavad võimalused ning lahendused. Kui võimalust, küsige abi mõne spetsialisti või valdkonna inimese käest. Võtke endale aega, kuna e-poe ülesseadmine koos toodete, kirjelduste piltid, makselahenduste ja muuga võtab aega ning üldiselt on hilisem teenusevahetus keerukas, seega tasuks asjad juba alguses õigesti teha.

Meie Sviitris kasutame peamiselt WooCommerce’i ja Voogi e-poe lahenduste juures ning toome siinkohal välja mõlema teenuse eelised ja puudused.

Eelised – WooCommerce + WordPress

Eelised – Voog

Puudused – WooCommerce + WordPress

Puudused – Voog

Kokkuvõtteks

Üks soovitus inimestele, kes plaanivad endale e-poodi või veebilehte üldiselt – võtke endale aeg leidmaks parim lahendus mis sobitub nii teie võimaluste kui teie rahakotiga. Valmislahendused võivad olla tasuta ning WordPressi juhul saaksite alustada ainult serveri kuluga. Erilahendused on teises skaalas, kuid tuleb arvestada, et sel juhul tehaksegi lahendus täpselt kliendi vajadusi arvestades. 

Voogis on mitmeid esmavajalikud lahendused sisseehitatud ning muu täiendav arendus pole lubatud. Mänguruum on seega piiratud, kuid kõik mis võimalik toimib loodud homogeenses keskkonnas vägagi stabiilselt. Kui antud võimalused teie ärile sobivad, siis on Voog variant mida kaaluda. Võrreldes sama funktsionaalsuse ehitamist näiteks WordPressi ja WooCommerce’iga, siis on Voog kindlasti erilahendusena soodsam. Seega, mõelge läbi, mõõtke oma võimalusi ning proovige plaaneerida ka ette, kuhu võiks teie e-pood liikuda lähima viie aasta jooksul. 

Loomulikult, ärge häbenege küsida abi, nõu või lihtsalt teist arvamust enne kui teete otsuse ühe või teise teenusepakkuja kasuks.

Mõelge ka kindlasti oma brändi peale. Veebileht ei ole lihtsalt juhuslik koht kuhu oma tooted üles panna, see on koht, mis jagab teie brändi väärtusi ning tänasel päeval on see üks olulisemaid müügikanaleid kuna inimeste ostuharjumised on liikumas online kanalitesse. Lisaks on koduleht kanal, mida saate 100%-liselt kontrollida, kuidas sinna inimesed jõuavad, mida näevad, mida kogevad ning mis emotsiooni kaasa võtavad.

Kui teil on endiselt tehnilise poole pealt kõhklusi milliseid teenusepakkujaid eelistada, siis broneerige meie juures konsultatsioon ning me aitame erinevaid pakkujaid kõrvutades ning eeliseid/puudusi välja tuues leida see õige teie toote või teenuse müügiks.