Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

Aasta kokkuvõte 2021 - Aasta kokkuvõte 2021 - Aasta kokkuvõte 2021 - Aasta kokkuvõte 2021 - Aasta kokkuvõte 2021

Erkki

Kui üle-eelmine oli aasta, mille võinuks ehk vahele jätta, siis 2021. võib pidada justkui taassünniks. Üldjoontes väga vinge aasta koos mitmete uute tulijatega meie portfelli.

Meie jaoks oli tegemist kahetise aastaga, kus ühelt poolt vedasime 2020. aasta taaka veel mingil määral kaasas, kuid samas tegime oma senise ajaloo kõige parema tulemi ning seda eriti aasta teise poole toel.

Täname oma kliente ja sõpru, kes on olnud meiega ja loomulikult uusi tulijaid, kes selle aasta niivõrd vingeks aitasid teha.

Branding

Bränding: Triathlon Cafe

Triathlon Cafe – Oma uudse ideega meieni jõudnud Stanislav rääkis meile plaanist luua triatloni entusiastidele mõeldud kohvik, koos teemapoe ning muu vajalikuga. Hetkel, kahjuks aeg füüsilise kohviku ning poe avamist just ei soodusta veel pole, kuid ettevalmistused selleks käivad ning peagi on Tallinnas ja Peterburis triatlonisõpradel võimalus aega veeta mõnusas ning hubases teemakohvikus, kust ei puudu poenurk, saab lobiseda valdkonnainimestega ning saada infot toimuvate ürituste osas. Meilt valmis projekti käigus visuaalne terviklahendus ning veebikeskkond.

Bränding: Punane Ristik taaskasutuspood

Punane Ristik on Eesti Punase Risti sõsarettevõtmine, mille abil toetatakse kohalikku meditsiiniklastrit lisavahenditega. Punane Ristik olemuselt on taaskasutuskeskus, mis kogub kokku kohalike ettevõtete eelnevate kollektsioonide ja väljapanekute toodangut, mis mingil põhjusel pole tavakaubanuses omale uut omanikku leidnud. Kaupade utiliseerimise ja hävitamise asemel tooted annetatakse Punasele Ristile ning need pannakse sõbralikemate hindadega keskusesse müüki. Kõik tooted on uued, kandmata ja kasutamata. Punase Ristiku taaskasutuskeskuse leiad Tallinnast, Kadaka tee 54. Meilt valmis projekti käigus visuaalne identiteet, koos kasutusreeglistiku ja visuaalse kontseptsiooniga.

Veeb

2021. aasta oktoobrist kuni käesoleva aasta aprillini toimub Dubais maailma kaubandusmess Expo, kus osalemas ka Eesti oma paviljoniga Welcome to e-Estonia. Messil osalemisega pöördus meie poole Tartu Linnavalitsus ning Tartu Ülikool, kes vajasid oma Expo väljapaneku jaoks pisut abi.

Veebilahendus: Business Tartu – Tartu linna EXPO leht (WordPress)

Business Tartu Expo – on Tartu Linnavalituse poolt loodud väike infokanal, mis tutvustab Tartu, kui Targa linna erinevaid võimalusi ning lisaks tutvustab Tartut, kui innovatsioonile orienteeritud kompaktset linna Euroopa kontekstis. Meilt valmis projekti infoveeb.

Veebilahendus: Tartu Ülikooli EXPO leht (Voog)

Tartu Ülikool Expo – on justkui täiend Tartu linna projektile, kuna Tartu ei oleks Tartu ilma Tartu Ülikoolita ning ülikool poleks see, kui poleks linna jäägitut toetust ülikoolilinna kultuurile ning loodud ärivõimalustele. Töö sisuks oli Tartu Ülikooli võimaluste tutvustamine Expol. Meie roll projektis oli luua tutvustav veebikeskkond ning visuaalmaterjalid info heaks edastamiseks.

Veebilahendus: Gourmet Club (WordPress)

Gourmet Clubi tooted on meie kõigi toidulaualt läbi käinud ühel või teisel moel. Nende missiooniks on tuua erinevad klassikalised maailma maitsed meie kodusele toidulauale kaotamata seejuures autentsust ning kvaliteeti. Tuntumateks toodeteks kindlasti valik erinevaid kooke ja magustoite, kuid samas järjest rohkem populaarsust koguvad salatid, kastmed ja hummused. Meil oli rõõm aidata neil avada oma veebikeskkond ja pood, kuhu on kokku koondatud nende imevaitsvad tooted ning ka hulk retsepte oma koduste toitude rikastamiseks Gourmet Clubi toodetega.

Veebilahendus: Triathlon Cafe e-store (Voog)

Triathlon Cafe – Just nagu brändingu all juba mainitud, on oma uudse ideega kohvik saanud ka veebiväljundi, mille e-pood ja teemablogi juba hetkel toimetab. Loodame erinevate piirangute leevendamist uuel aastal, mis võimaldaks ka füüsilise poe avamist Tallinnas ja Peterburis.

Veebilahendus: Advokaadibüroo Paul ja Hallmägi (Voog)

Pohla ja Hallmägi – Aastate jooksul on meil olnud rõõm teha juba mitut projekti advokatuuri valdkonnas – ka 2021 ei olnud erand. Advokaadibüroo Pohla ja Hallmägi veebikeskkond sai minimalistik, rahulik ning vaoshoitud. Andsime nende senisele visuaalile juurde valdkonnale vajalikku usaldusväärsust ning võimaluse olla veebi teel oma klientidele veel kättesaadavamad.

Trükk

Tükis: Innovatsioonivihik Minu tuleviku kolleeg robot, TLÜ

Tallinna Ülikooli visioonivihik Minu tulevikukolleeg robot – on visioonide kogum, kuidas erinevad haritlased, õppejõud ja õpetajad näevad enda tööd, kui nende kolleegiks oleks robot. Teemade all arutletakse, mis võimalusi see annaks, mida  piiraks, mis hirme tekitaks ning milline võiks üldse olla lähituleviku klassiruumi töökorraldus tehisintelekti ning õpetaja koostöös?

Trükis: Riigi Kinnisvara aastaraamat 2020

Riigi Kinnisvara aastaraamat võttis taaskord kokku erinevad riigi kinnisvaraprojektid nii arvudes, piltides kui kirjeldustes. 

Pakend

Bon Soya maitsepärm on justkui supertoit, mille kasulikud omadused on seni olnud suurelt hinnatud peamiselt veganite poolt, kuid mis vaiksel sammul on liikumas ka laiema tuntuseni ning järjest enamate inimeste toidulauale. Maitsepärmi pakendiuuenduse taga oli soov teha uus pakend uutele nii uutele turgudele kui laiemale üldsusele uuesti tutvustamiseks.

Pakend: Iga teine burger, Bon Soya

Iga teine burger on burger nagu iga teine – ainult taimne. Sel on väiksem jalajälg, see koormab vähem su organismi, on taimne, sobib grillile ja ahju ning on imemaitsev. Soovitame proovida, meile väga meeldis. Meie sulest pakend, mis kannab endas taimse toidu olemust, värsust ning kergust.

Pakend: Õllesildid PLDK BRWRY

PLDK Brewery on ühe meie kunagise kontorikaaslase kodune hobiprojekt. Taavit teades, ei tee ta midagi lihtsalt ning see kehtib ka oma koduses keldris õlle valmistamise kohta. Ta tuli meile, andis nime ja soovid ette ning siin on tema toodangu visuaalsed pooled. Igal sildil ja õllel on lugu, kõik on personaalne ja intiimne. 

Riietus

Riietus: Kristin Tattar ja Silver Lätt discgolfi võistlusriietus, Discgolf Academy

Kristin Tattar ja Silver Lätt riietusega tegelesime pool kevadet ning saime kena kollektsiooni valmis vahetult enne nende Ameerika turneed, kus valminud riietus pidevalt pildis oli ning korralikult huvilisi üles korjas. Meile jõudsid kümned ja kümned kirjad üle ilma sooviga neid särke soetada. Väga kift kogemus ning meie meelest ka väga lahe tulem, onju? 

Muu

Sotsiaalmeedia visuaalid: Xolo

Xolo – Me pole aastate jooksul eriti sotsiaalmeedia visuaalide projekte jaganud, varasemalt ehk ainult mõningaid Inbanki seeriaid, kuid teeme neid reeglina aastas päris mitmeid. Sel aastal oli mahukam neist ükssarvik Xolo, kelle sotsiaalmeedia seeria sai ühtse visuaali ning jõudis läbi erinevate kanalite laia ilma. Ps. Xolo on peagi uuendamas oma visuaalset identiteeti, loodame, et saame ka uue visuaaliga olla nendega kaasas.

Selline ta taaskord oli, võimas. Kiftid projektid ja palju-palju tööd. Aitäh veelkord kõigile, kes sel aastal meiega olid – nii kliendid, sõbrad kui erinevad partnerid. Paneme uuel aastal edasi, uued kõrgused tahavad ületamist!