Portfoolio
Smiling face

Riigi Kinnisvara Podcast

Keerulised ajad nõuavad uusi meetodeid. Riigi Kinnisvara pöördus meie poole sooviga leida visuaallahendus podcasti ja veebiseminaride seeriale.

ESC Global Security

ESC Global Security on turvaettevõte, mille peamine fookus on veesõidukite ja kaubalaevade relvastatud kaitse. Andsime nende kodulehele värske välimuse ning avardasime nende ettevõtte visuaalset käekirja.

Placent Activ Milano 

Placent Activ Milano on olnud juba aastaid populaarseim juuksekasvu soodustavate toodete sari Eestis. Aitasime luua neile ilusa ja funktsionaalse veebi.

Kliimamuutused

Kliimamuutused.ee avardab lugejate teadlikust meie ümber toimuvast - Kuidas meie mõjutame kliimat ning kliima meid.

Eesti Balletiliit

Aitasime Balletiliidul saada endale korralik veeb, mis kajastaks liidus ning valdkonnas toimuvat, kaardistaks liikmeid ning väljendaks balleti pehmet ning samas ka tugevat olemust.

Inbank

Inbank on ehe näide heast Eesti asjast - Tugev pank oma tugeva toote, asjaliku personali ning silmajääva visuaaliga.

Turnstone

"Ükski kivi ei jää pööramata", Advokaadibüroo Turnstone koduleht on teie ees oma tummises klassikas - tumesinise, oranži ning valge värvikombos.

Wesse

Wesse toodab peamiselt täispuidust mööblit ja sisustuselemente. Nende tooted on kvaliteetsed ja läbimõeldud ning annavad igale interjöörile juurde õdusust ning isikupära.

Eesti Interneti Päev

Eesti Interneti Päev on üritustesari, mis räägib ausalt ja ilustamata kodumaisest internetist, selle arengutest ning kitsaskohtadest, tõstab positiivseid ning kriitilisi pilke nii mineviku kui tuleviku suunal.

E-riigi Akadeemia

E-riigi Akadeemia on nõustamis- ja mõttekeskus, mis tegeleb e-valitsemise,
e-demokraatia, küberturvalisuse ja avatud infoühiskonna alase teadmuse loomise ja levitamisega.

eRiigi konverents

Maailma juhtivad e-riigi eksperdid valitsusasutustest, ettevõtlusest, akadeemiatest, rahvusvahelistest organisatsioonidest ning ühiskondlikest gruppidest kohtuvad iga aasta mais IKT Nädala raames konverentsil Tallinnas.