Portfoolio
Smiling face

Riigi Kinnisvara Aastaraamat 2020

Täna esitleme Riigi Kinnisvara eelmist aastat kokkuvõtvat aastaraamatut. Riigi Kinnisvara on riigi algatusel moodustatud ettevõte, mis manageerib ja arendab riigi halduses oleva kinnisvaraga.

Keskkonnaministeeriumi väärtuste sümbolid

Keskkonnaministeerium lõi väärtused, mille abil oma institutsiooni esindada ja kinnistada. Meilt väärtuste sümbolid ning visuaalide kasutusloogikad.

Bon Soya

Bon Soya sündis 2003. aastal soovist pakkuda inimestele tervislikku ja maitsvat taimset toitu. Viieteistkümne tegevusaastaga on Bon Soyast saanud oma valdkonnas arvestatav tootmisettevõte.

Tori vald

Tori vald moodustati 2017. aastal haldusreformi tulemusel, kui ühendati Are, Sauga, Sindi ning Tori vald. Meie poolt vapi ja lipu digiversioonide, sümboolika kujundus ning juhend sümboolika kasutamisel.

Lääneranna vald

Lääneranna vald moodustati 2017. aastal haldusreformi tulemusel, kui ühendati Hanila, Koonga, Lihula ning Varbla vald. Meie poolt valla vapi, lipu, sümboolika ideekavand, kasutusjuhend ja kujundus.

Tallinna Rahvaülikool

Tallinna Rahvaülikool on Tallinna linna hallatav koolitusettevõte, mis pakub laiemale avalikkusele erinevaid enesetäiendamisvõimalusi teoreetiliste ja praktiliste kursuste näol. 

Inbank

Inbank on ehe näide heast Eesti asjast - Tugev pank oma tugeva toote, asjaliku personali ning silmajääva visuaaliga.

Wesse

Wesse toodab peamiselt täispuidust mööblit ja sisustuselemente. Nende tooted on kvaliteetsed ja läbimõeldud ning annavad igale interjöörile juurde õdusust ning isikupära.

Eesti Interneti Päev

Eesti Interneti Päev on üritustesari, mis räägib ausalt ja ilustamata kodumaisest internetist, selle arengutest ning kitsaskohtadest, tõstab positiivseid ning kriitilisi pilke nii mineviku kui tuleviku suunal.

E-riigi Akadeemia

E-riigi Akadeemia on nõustamis- ja mõttekeskus, mis tegeleb e-valitsemise,
e-demokraatia, küberturvalisuse ja avatud infoühiskonna alase teadmuse loomise ja levitamisega.