Portfoolio
Smiling face

Kristin Tattari ja Silver Lätti discgolfiriided

Kevad tõi meie juurde Eesti discgolfi tippu kuuluvad Kristin Tattari ja Silver Lätti, sooviga leida visuaal eritööna valmivatele treening- ja võistlussärkidele.

Keskkonnaministeeriumi väärtuste sümbolid

Keskkonnaministeerium lõi väärtused, mille abil oma institutsiooni esindada ja kinnistada. Meilt väärtuste sümbolid ning visuaalide kasutusloogikad.

Bon Soya

Bon Soya sündis 2003. aastal soovist pakkuda inimestele tervislikku ja maitsvat taimset toitu. Viieteistkümne tegevusaastaga on Bon Soyast saanud oma valdkonnas arvestatav tootmisettevõte.

Tori vald

Tori vald moodustati 2017. aastal haldusreformi tulemusel, kui ühendati Are, Sauga, Sindi ning Tori vald. Meie poolt vapi ja lipu digiversioonide, sümboolika kujundus ning juhend sümboolika kasutamisel.

Lääneranna vald

Lääneranna vald moodustati 2017. aastal haldusreformi tulemusel, kui ühendati Hanila, Koonga, Lihula ning Varbla vald. Meie poolt valla vapi, lipu, sümboolika ideekavand, kasutusjuhend ja kujundus.

Tallinna Rahvaülikool

Tallinna Rahvaülikool on Tallinna linna hallatav koolitusettevõte, mis pakub laiemale avalikkusele erinevaid enesetäiendamisvõimalusi teoreetiliste ja praktiliste kursuste näol. 

E-riigi Akadeemia

E-riigi Akadeemia on nõustamis- ja mõttekeskus, mis tegeleb e-valitsemise,
e-demokraatia, küberturvalisuse ja avatud infoühiskonna alase teadmuse loomise ja levitamisega.