Portfoolio
Smiling face

PLDK BRWRY

Mida nimi, onju! Kui juba teha minipruulikoda, siis teha stiilselt. Nii jõudiski väike Pelgulinna pruulikoda sildisooviga meile ning siit näete tulemit.

Kristin Tattari ja Silver Lätti discgolfiriided

Kevad tõi meie juurde Eesti discgolfi tippu kuuluvad Kristin Tattari ja Silver Lätti, sooviga leida visuaal eritööna valmivatele treening- ja võistlussärkidele.

Keskkonnaministeeriumi väärtuste sümbolid

Keskkonnaministeerium lõi väärtused, mille abil oma institutsiooni esindada ja kinnistada. Meilt väärtuste sümbolid ning visuaalide kasutusloogikad.

Riigi Kinnisvara Podcast

Keerulised ajad nõuavad uusi meetodeid. Riigi Kinnisvara pöördus meie poole sooviga leida visuaallahendus podcasti ja veebiseminaride seeriale.

Bon Soya

Bon Soya sündis 2003. aastal soovist pakkuda inimestele tervislikku ja maitsvat taimset toitu. Viieteistkümne tegevusaastaga on Bon Soyast saanud oma valdkonnas arvestatav tootmisettevõte.

Tori vald

Tori vald moodustati 2017. aastal haldusreformi tulemusel, kui ühendati Are, Sauga, Sindi ning Tori vald. Meie poolt vapi ja lipu digiversioonide, sümboolika kujundus ning juhend sümboolika kasutamisel.

Lääneranna vald

Lääneranna vald moodustati 2017. aastal haldusreformi tulemusel, kui ühendati Hanila, Koonga, Lihula ning Varbla vald. Meie poolt valla vapi, lipu, sümboolika ideekavand, kasutusjuhend ja kujundus.

Karloova

Karloova tootevalikust leiab erinevaid tekstiilist ja täispuidust käsitööna valminud väikelaste mänguasju. Kõik mänguasjad on valminud looduslikest materjalidest ning koostöös erinevate ekspertidega, arendades nii lapse motoorikat kui pakkudes hulgaliselt mängulusti.

Kliimamuutused

Kliimamuutused.ee avardab lugejate teadlikust meie ümber toimuvast - Kuidas meie mõjutame kliimat ning kliima meid.

Wesse

Wesse toodab peamiselt täispuidust mööblit ja sisustuselemente. Nende tooted on kvaliteetsed ja läbimõeldud ning annavad igale interjöörile juurde õdusust ning isikupära.

E-riigi Akadeemia

E-riigi Akadeemia on nõustamis- ja mõttekeskus, mis tegeleb e-valitsemise,
e-demokraatia, küberturvalisuse ja avatud infoühiskonna alase teadmuse loomise ja levitamisega.

eRiigi konverents

Maailma juhtivad e-riigi eksperdid valitsusasutustest, ettevõtlusest, akadeemiatest, rahvusvahelistest organisatsioonidest ning ühiskondlikest gruppidest kohtuvad iga aasta mais IKT Nädala raames konverentsil Tallinnas.