Portfoolio

Kliimamuutused

Kliimamuutused.ee avardab lugejate teadlikust meie ümber toimuvast - Kuidas meie mõjutame kliimat ning kliima meid.

Rahvusvaheline küberturvalisuse indeks

Indeks mõõdab riikide küberturvalisuse taset ning määratleb valdkonnad riikide küberturvalisuse arendamiseks. Lisaks annab ülevaate riikide valmisolekust küberrünnakuid ja -kuritegusid ennetada ning nendega toime tulla.

Visit Saaremaa

Visit Saaremaa on turismiettevõte, mis seisab hea saarlaste identiteedi, sealse ärikultuuri omapärasuse ning jätkusuutlikuse säilimise eest. 

Wesse Furniture 2016

Wesse toodab peamiselt täispuidust mööblit ja sisustuselemente. Nende tooted on kvaliteetsed ja läbimõeldud ning annavad igale interjöörile juurde õdusust ning isikupära.

E-riigi Akadeemia

E-riigi Akadeemia on nõustamis- ja mõttekeskus, mis tegeleb e-valitsemise, e-demokraatia, küberturvalisuse ja avatud infoühiskonna alase teadmuse loomise ja levitamisega.

eRiigi konverents

Maailma juhtivad e-riigi eksperdid valitsusasutustest, ettevõtlusest, akadeemiatest, rahvusvahelistest organisatsioonidest ning ühiskondlikest gruppidest kohtuvad iga aasta mais IKT Nädala raames konverentsil Tallinnas.

Keskkonnaõiguse Keskus

2014. aasta üks mahukamaid projekte, Keskkonnaõiguse Keskuse veebi, dokumentide ning turundusmaterjalide uuendus on teie ees.

Tõlkebüroo Eiffel

Eiffel oli meie jaoks mammutprojekt, mis vältas mitmeid kuid. Seda rõõmsam on näha edukalt toimivat lõpptulemust kodulehe ning CVI näol.

Mönus mesi

Saaremaa Loodusretkede ettevõtmist tüürib kohalik aktivist Ergo Oolup, kes elab ja panustab Saaremaa heaks oma toimetamistega igal hetkel. 

Wesse Furniture

Wesse alguses polnud ei nime ega lugu, oli paar särasilmset noort ja idee hakata tootma täispuit- ning palkmööblit.