Blogi
Smiling face

Jäta Wordpress meie hooleks!

Wordpress on küll väga võimekas, kuid nõuab pidevat jälgimist ning valmisolekut erinevate uuenduste ja parandustega tegelemiseks.
Kui su veebileht sisaldab rohkem funktsioone ja võimekust kui Wordpressi valmismallidega standardlahendus, siis oled kindlasti kokku puutunud olukorraga, kus erinevate pluginate, liideste või ka Wordpressi enda uuendustega leht enam ei toimi nii nagu peaks või on teatud funktsionaalsus peale uuendust kadunud.

Et selliseid üllatusi vältida, pakume oma klientidele kuutasupõhist hooldusteenust, mis sisaldab endas lehe monitooringut ning tema kõikvõimalike uuenduste rakendamist. Selle abil on sul võimalik keskenduda oma peamisele tegevusele ning lasta veebil toimida just nii nagu see peaks.

Miks kaaluda hooldusteenust?

Turvalisus - uuenduste käigus paigatakse eelnevate versioonide võimalikke turvaauke.

Tulevik - lehe edasine arendus on soodsam ja kiirem, kuna hooldatud versioon on vigadeta, uusimate pluginate ja värskeima süsteemiga. Lisaks jooksutab lehte alati viimane, kõige võimekam Wordpressi versioon.

Rahulolu - võid kindel olla, et Sinu koduleht kui ettevõtte visiitkaart ning müügikanal on alati kättesaadav ning võimalike ohtude korral tegutsetakse kiirelt.Palju see turvatunne ja rahulolu maksab?

Hindame iga veebikeskkonda eraldi – kõik sõltub lehe keerukusest ning loodud lahendusest. Meil valminud keskkondadele saame hinnangu anda kiirelt.

Kui soovid meie valvsa pilgu alla tuua lehe, mis on valminud mujal, teeme sellele esmalt monitooringu, tuvastame hetkeolukorra ning edastame nimekirja vajalikest parandustest. Kui parandused on heaks kiidetud ning meie poolt sisse viidud, teeme kõik vajalikud uuendused ning alustame hooldusperioodiga.

 

Lühim hooldusperiood on kuus kuud.


Küsi lisa hello@sviiter.ee.

Lisapostitused:

Zone blogi (Peeter Marvet): Wordpress'i 4.7.2 paikab väga olulise turvaaugu
Veebimajutuse blogi: Wordpressi uus versioon on nüüd väljas ning see tasub paigaldada
Veebimajutuse blogi (Erkki Pung): Ekspert selgitab: kõik, mida pead teadma WordPressi-liideste uuendamisest

Jaga seda artiklit:
A picture of Erkki

Artikli autorist

Erkki on Sviitri asutaja ja AD, kes on olnud Sviitriga tema esimestest hetkedest. Erkki on majanduskraadiga kunstihing, kes on olnud mentoriks Ajujahis, vedanud Innovatsiooniaastat ning aidanud ehitada üles Haridusinnovatsiooni keskust Tallinna Ülikoolis.
erkki@sviiter.ee